2 Appky, které vám pomůžou s němčinou

Ať už v Německu nebo Rakousku děláte, a nebo teprve dělat chcete, tak řešíte němčinu. Někdo mluví méně, někdo více a někdo dokonce vůbec. Čím lepší je vaše němčina, tím máte i více pracovních možností, peněz a pohodovějšího pobytu v zahraničí. Pojdmě si ukázat 2 appky, které Vám zaručeně pomůžou ve zdokonalení se v němčině. Máme je vyzkoušené, takže pokud se člověk učení jazyka aspoň minimálně věnuje, tak výsledky se dříve či později dostaví. 

WordBit Němčina (Automatické učení jazyka)

Super aplikace zdarma do telefonu, která vám při každém rosvícení obrazovky nabídne jedno slovíčko k zopakování. 
Můžete si vybrat z více nastavení. Pro začátečníky je dobré zvolit slovíčka s obrázky nebo slovíčka podle úrovně pro začátečníky. Pokud již německy něco umíte, tak si můžete zvolit pokročilejší úroveň nebo slovíčka podle frází. 
Super je i to, že pokud vždy rozsvítíte telefon, tak Vám to dá na výběr jedno slovíčko k zopakování. Můžete si ho i poslechnout a pokud chcete tak je zde vždy uveden příklad použití ve větě. 

Za nás určitě jedna s TOP aplikací na doučování němčiny. 

Online Jazyky

Online jazyky můžete používat jak v telefonu, tak v počítači. Ale nejsou zdarma. Služba je placená a vždy záleží jaký kurz děláte. Super jsou v tom, že jsou dělané zábavnou formou a snaží se o maximální zapamatování všeho co se učíte. Neučíte se zde jen slovíčka ale i gramatiku. Za nás jednoznačně nejlepší forma učení komplexní němčiny. 
Zkušební verze zde je ale dostupná pouze pro angličtinu. Pokud máte zájem o testovací verzi němčiny je nutné napsat na podporu. 

Napište nám dole do komentářů s jakými aplikacemi jste spokojeni Vy.

Sdílej

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on xing
XING

Přidej

Zůstaň s námi v kontaktu na Facebooku. Dej Like a budeš vědět vždy o nejnovějších nabídkách práce v zahraničí a i zajímavých tématech, které s prácí v zahraničí souvisí.