Fachbereiche
Beschäftigungsart
Deutschkenntnisse
Geschlecht
Standort
Nové nabídky do mailu

1x Týdně

Neue Angebote direkt an die E-Mail-Adresse schicken

Möchtest du neue Angebote für Arbeit im Ausland direkt an deine E-Mail-Adresse bekommen und so einer von den Ersten sein, die über die neuen Angebote informiert sein werden?

Firmenname

Aaquila Personalservice GmbH

Stellenbeschreibung.

Pro našeho klienta v Neureichenau hledáme na dlouhodobý pracovní poměr pracovníky na pozici obsluha CNC stroje. Práce je vhodná jak pro muže tak i pro ženy.

Pracovní doba: 3 směny - pondělí až pátek, víkendy volné

Plat: cca 1.500 - 1.600 € čistého s daňovou skupinou 1

Stellenbeschreibung:

obsluha o obrábění kusů na CNC centru dle předepsaných a stanovených pokynů
výměna nástrojů a korektura v programu
kontrola pracovních postupů a kontrola dílů pomocí měřidel
Zkušenosti s CNC stroji jsou vítány a velkou výhodou
Práce je vhodná na denní dojíždění i z České republiky přes hraniční přechod Strážný.

Němčinu aspoň na základní fráze.

Poskytujeme Full service. Vyřídíme za Vás úřady, přídavky na děti a vše co budete potřebovat.

Wir freuen uns auf Ihre Lebensläufe.

Lebenslauf abschicken

Antwort auf dieses Angebot