Znalost němčiny
Nové nabídky do mailu

1x Týdně

Nabídky do Emailu

Chceš dostávat nabídky na práci přímo do emailu? Tak zadej mail a potvrď odběr. 1x týdně Ti pošleme ty nejaktuálnější nabídky.

Jméno společnosti

Aaquila Personalservice GmbH

Popis nabídky

Pro našeho klienta v Neureichenau hledáme na dlouhodobý pracovní poměr pracovníky na pozici obsluha CNC stroje. Práce je vhodná jak pro muže tak i pro ženy.

Pracovní doba: 3 směny - pondělí až pátek, víkendy volné

Plat: cca 1.500 - 1.600 € čistého s daňovou skupinou 1

Popis pracovní pozice:

obsluha o obrábění kusů na CNC centru dle předepsaných a stanovených pokynů
výměna nástrojů a korektura v programu
kontrola pracovních postupů a kontrola dílů pomocí měřidel
Zkušenosti s CNC stroji jsou vítány a velkou výhodou
Práce je vhodná na denní dojíždění i z České republiky přes hraniční přechod Strážný.

Němčinu aspoň na základní fráze.

Poskytujeme Full service. Vyřídíme za Vás úřady, přídavky na děti a vše co budete potřebovat.

Budeme se těšit na vaše životopisy.

Zaslat životopis

Odpověď na nabídku