Nové nabídky do mailu

1x Týdně

Nabídky do Emailu

Chceš dostávat nabídky na práci přímo do emailu? Tak zadej mail a potvrď odběr. 1x týdně Ti pošleme ty nejaktuálnější nabídky.

Jméno společnosti

Aaquila Personalservice GmbH

Popis nabídky

Pro našeho klienta ve Zwieselu hledáme na dlouhodobý pracovní poměr pracovníky na pozici obsluha CNC stroje. Práce je vhodná jak pro muže tak i pro ženy.

Pracovní doba: 2 směny - ranní a odpolední

Ranní směna:  05.00 - 13.00 h
Odpolední směna: 13.00 - 21.00 h
Při ranní směně je vždy i sobota od 5.00 - 10.00

Plat: cca 1.500 - 1.700 € čistého s daňovou skupinou 1

Popis pracovní pozice:

  • obsluha o obrábění kusů na CNC centru dle předepsaných a stanovených pokynů
  • výměna nástrojů a korektura v programu
  • kontrola pracovních postupů a kontrola dílů pomocí měřidel

Zkušenosti s CNC stroji jsou vítány a velkou výhodou
Práce je vhodná na denní dojíždění i z České republiky přes hraniční přechod Železná Ruda.

Je výhodou pokud se německy zvládnete trochu domluvit.

Poskytujeme Full service. Vyřídíme za Vás úřady, přídavky na děti a vše co budete potřebovat.

Budeme se těšit na vaše životopisy.

Zaslat životopis

Odpověď na nabídku