Nové nabídky do mailu

1x Týdně

Nabídky do Emailu

Chceš dostávat nabídky na práci přímo do emailu? Tak zadej mail a potvrď odběr. 1x týdně Ti pošleme ty nejaktuálnější nabídky.

Jméno společnosti

Aaquila Personalservice GmbH

Popis nabídky

Firma se sídlem v Regenu hledá nového kolegu na pozici Pracovník v lese v národním parku Neuschönau.

Pracovní doba: Pouze ranní směna od 7.00 do 15.00.

Plat: cca 1.500€ čistého

Místo výkonu: Neuschönau

A co budete dělat?

  • starat se o mladé stromky
  • odkorňování dřeva
  • odvětvování stromů
  • Péče o lesní porost
  • Práce s motorovou pilou

A co Vám pomůže k získání pozice?

  • zkušenosti s prací v lese
  • zkušenosti s prací s motorovou pilou a křovinořezem
  • manuální zručnost
  • Němčina alespoň na úrovni A2
  • řidočský průkaz a dopravní prostředek do práce

Práce je vhodná na denní dojíždění i z České republiky přes hraniční přechod Strážný.

Poskytujeme Full service. Vyřídíme za Vás úřady, přídavky na děti a vše co budete potřebovat.

Budeme se těšit na vaše životopisy.
V případě zájmu nám zašlete životopis v německém jazyce přes kontaktní formulář na této stránce.

Zaslat životopis

Odpověď na nabídku